Kinga Czorny

Kinga Czorny

Od przeszło 14 lat związana z branżą IT zajmuje się szeroko rozumianą jakością dbając, aby wytwarzane oprogramowanie zawsze spełniało oczekiwania klienta. W SAP Labs Poland od 8 lat i od tego czasu pracuje z wykorzystaniem Scruma. Od 2018 szerzy wiedzę o testowaniu i Scrumie wśród licealistek w ramach projektu IT Girls, zachęcając je do poszukiwania ścieżki zawodowej w tej branży.

Aleksandra Świderska

Aleksandra Świderska

Z SAP Labs Polska związana od ponad 5 lat, od kiedy też wkroczyła w świat IT. Nie ma wykształcenia technicznego, jako że ukończyła filologię angielską. Jednak praca w SAP pozwoliła bardzo pogłębić wiedzę techniczną. Swoje humanistyczne zdolności wykorzystuje za to w roli Technical Writera oraz Scrum Mastera.

Michalina Bernacka

Michalina Bernacka

UX designer, od roku pracuje w SAP Labs Poland. Przebyła zawodową drogę od inżyniera ochrony środowiska, poprzez koordynatora imprez sportowych na stadionie Allianz w Sydney do specjalisty od przyjemnych doznań użytkowników. Jej misją jest sprawienie, aby produkty cyfrowe wzbudzały pozytywne odczucia w ludziach.

Kamil Sputo

Kamil Sputo

Student piątego roku Automatyki i Robotyki na wydziale AEiI na Politechnice Śląskiej. W SAP Labs Poland rozwija projekt open source Kyma, na co dzień korzystając z Go. Wyznaje pragmatyczne podejście do programowania ukierunkowane na dostarczanie wartości klientom, wierząc, że kluczem do sukcesu są proste rozwiązania i dobrze rozwinięta komunikacja.

Monika Januszek

Monika Januszek

Od 12 lat związana z branżą IT, początkowo jako programistka, od ponad 10 lat zajmuje się zapewnieniem jakości. Niestraszny jej docker i kubernetes. Wielokrotnie prowadziła rozmowy rekrutacyjne, również zdalne i przeglądała ogromne ilości różnej jakości CV.

Karol Jaksik

Karol Jaksik

Student 3-go roku informatyki na wydziale AEiI (Automatyki Elektroniki i Informatyki). Pracuje w SAP Polska jako student cloud software engineer. Zawodowo programuje w Go, hobbystycznie w Pythonie i Javascripcie. Pasjonuje się open source i technologiami chmurowymi.

Julia Iskierka

Julia Iskierka

Studentka 3-go roku informatyki na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od lipca pracuje w SAP przy technologiach chmurowych. Rozwija opensourcowy projekt Kyma. Na codzień korzysta z Dockera i Kubernetesa, programuje w Go.

Małgorzata Bień

Małgorzata Bień

Jej przygoda z branżą IT zaczęła się ponad trzy lata temu. Nie ma technicznego wykształcenia, a programowanie bardziej kojarzy się jej z wyborem kanałów w telewizorze. Nie mniej jednak, odnalazła się (i to jeszcze przed pandemią!) w świecie zdalnych szkoleń.

Agata Śliwińska

Agata Śliwińska

Od 9 lat związana z branżą IT w działach odpowiedzialnych za organizację szkoleń z wytwarzanego oprogramowania. W SAP Labs Poland od 5 lat. Ponad dwa lata pracowała w pełni zdalnie - słuchawki, szybki internet i wygodny dres - tyle było potrzebne do szkolenia klientów z całego świata.

Piotr Papiernik

Piotr Papiernik

Student piątego roku teleinformatyki na Politechnice Śląskiej. Z Sap Labs Poland  związany od prawie 2 lat. Programuje aplikacje internetowe w Javascript od 2 lat, specjalizując się w Angularze i React. Z sukcesami bierze udział w hackathonach. W wolnym czasie lubi czytać i podróżować.

Wojciech Franke

Wojciech Franke

Zajmuje się kreatywnym kodowaniem. Specjalizuje się w cyfrowym przetwarzaniu informacji i badaniach UX. Programuje w językach Clojure, Ruby, Java, Python, Javascript. Ukończył Goldsmiths College (Univerity of London), gdzie uzyskał tytuł MA na kierunku Digital Media.